Zakończyła się pierwsza edycja akcji "Parafialna Świąteczna Paczka", która zaangażowała dziesiątki parafian o szczodrym sercu. Darczyńcy dostarczyli produkty pierwszej potrzeby - artykuły spożywcze i chemię domową - które wolontariusze spakowali i dostarczyli pod wcześniej ustalone adresy osób znajdujących się w potrzebie.

W paczce znazazły się produkty spożywcze i chemia domowa.

Na zakończenie tego przedsięwzięcia ksiądz proboszcz kieruje podziękowanie na ręce jego uczdestników:


Drodzy Parafianie.

W czwartą niedzielę Adwentu - 2o grudnia - zakończyliśmy pierwszą edycję „Parafialnej Świątecznej Paczki”

Propozycja, z którą zwróciłem się do Was przyjęta została z ogromną życzliwością. Przez ponad dwa tygodnie uczestniczyliśmy w przedświątecznym organizowaniu naszych upominków. Zaangażowanych było wiele osób. Ci z Państwa, którzy podjęli decyzję o włączeniu się w organizację, poszukali najpierw rodziny, osób, do których wasza życzliwość miała dotrzeć. Nieraz trzeba było pokonać bariery, aby dyskretnie odszukać potrzebujących i nawiązać dobrą relację. Wielu z Was bardzo mocno przeżywało samo organizowanie prezentu, który następnie trzeba było dostarczyć do naszej parafii. Wreszcie znaleźli się Ci, którzy całość przedsięwzięcia koordynowali i tacy, którzy z radością dostarczyli naszą Parafialną Świąteczną Paczkę na miejsce przeznaczenia gdzie spotkali się z wdzięcznością i życzliwym uśmiechem.

W imieniu wszystkich  obdarowanych bardzo dziękuję wolontariuszom, harcerzom i tym, którzy służą w naszej Parafii.

Ks. Antoni Młoczek
proboszcz