Drodzy Parafianie i wszyscy którzy związani jesteście z parafią katedralną św. Mikołaja

Przed miesiącem zwróciliśmy się do Was z prośbą o wsparcie naszej parafii w tym wyjątkowym i szczególnym czasie.  Nieobecność fizyczna w kościele, dla wielu z Was, nie stanowi ograniczenia i nie zamyka Waszych serc. Wynika to ze zrozumienia i daleko posuniętej troski o nasz Kościół.

Wdzięczni jesteśmy za każdą ofiarę przekazaną osobiście w kancelarii parafialnej czy też wpłatę za pomocą przelewu na konto naszej parafii. Dzięki temu i zaangażowaniu materialnych środków możemy ze spokojem spoglądać w stronę czasu przyszłego i nie troskać się o dzisiejszy dzień.

Jeszcze raz podkreślam, że w pełni zdaję sobie sprawę z tego czym w obecnym czasie dla Was jest umiejętność dzielenia się i czym jest Wasza uważność. Z naszej strony, w imieniu wszystkich duszpasterzy, zapewniam Was o szczerej wdzięczności i potrzebie modlitwy za Was. Dlatego codziennie wieczorem, kiedy będziemy gromadzić się na modlitwie różańcowej w pierwszej dziesiątce różańca świętego w szczególny sposób będziemy usilnie prosić dla wszystkich ofiarodawców o dar Bożej opieki i błogosławieństwa.

Ks. Antoni Młoczek
Proboszcz


Jeżeli ktoś z Państwa chciałby - mimo fizycznej nieobecności w kościele - wesprzeć naszą parafię, to może to uczynić korzystając z internetowych przelewów bankowych. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy.

Numer konta parafii katedralnej:
ING Bank Śląski/Bielsko-Biała

67 1050 1070 1000 0001 0027 2947.