Katedra św. Mikołaja

Zaproszenia
{Play}W każdą środę o 7:00 zapraszamy na Mszę św. dla uczniów, którzy spieszą na zajęcia lekcyjne.
To inicjatywa rodziców z naszej parafii. W pobliżu katedry mieści się kilka placówek szkolnych. Wielu uczniów, zwłaszcza wobec czekających ich w danym dniu ciężkich lekcji, sprawdzianów czy klasówek, wstępuje do naszego kościoła na krótką modlitwę.
Z myślą o nich, wraz z nowym rokiem szkolnym, na prośbę rodziców, wprowadziliśmy specjalną Mszę św. w każdą środę o godzinie 7:00. Liturgię sprawować będziemy tak, by każdy z jej uczestników bez problemu zdążył na zajęcia lekcyjne.
A zatem: serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych i średnich na spotkanie z Jezusem przed lekcjami: w każdy środowy poranek o godzinie 7:00.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter  
Rzymskokatolicka parafia
Świętego Mikołaja
w Bielsku-Białej

Plac Świętego Mikołaja 16
43-300 Bielsko-Biała
+48 33 82 92 600
Jak do nas dojechać