Katedra św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W związku z odwołaniem tegorocznej Pielgrzymki Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej dzisiejsza niedziela w naszej diecezji jest obchodzona jako dzień modlitwy w intencji Małżeństw i Rodzin.

2. Zgodnie z zapowiedzią dodatkową ofiarą wspieramy dzisiaj diecezjalne radio Anioł Beskidów. W tyle kościoła i przy wejściu bocznym przygotowana jest skarbona, do której można składać ofiary.

3. Zapraszamy dzisiaj o godz. 17.00 na koncert Kwartetu Śląskiego "Silesian Misterioso". Będzie to rodzaj muzycznej medytacji, dedykowanej św. Janowi Pawłowi II z okazji 100. rocznicy urodzin. Podczas koncertu usłyszymy fragmenty kwartetów smyczkowych kompozytorów śląskich oraz fragmenty papieskich homilii.

4. W związku z koncertem nie będzie dziś nieszporów o godz. 18.00.

5. W czwartek rozpoczyna się październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe, na które zapraszamy codziennie o godz. 17.45.

6. Straż Honorowa NSPJ spotyka się w czwartek o godz. 16.00 w salce.

7. W pierwszy piątek miesiąca dodatkowa Msza św. o godz. 17.00. Przed każdą Mszą św. istnieje możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.

8. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.

9. Zapraszamy na koncert kameralny, który odbędzie się w sobotę, 3 października, o godz. 19.00 w kościele św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej Komorowicach w ramach festiwalu ,,Organowe Bielsko-Biała". W naszej katedrze koncert w ramach tego cyklu odbędzie się w niedzielę, 18 października, o godz. 17.00. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej.

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter