Katedra św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Zapraszamy dzisiaj o godz. 17.00 na koncert: „Władysław Lindert – w 100. rocznicę urodzin”. Osobom wybierającym się na to wydarzenie proponujemy zapoznanie się programem koncertu, który jest wyłożony w tyle kościoła. Więcej informacji zamieszczono na stronie parafialnej. Nie będzie dzisiaj nieszporów o godz. 18.00.

2. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w poniedziałek po wieczornej Mszy św. w salce na probostwie.

3. W czwartek przypada liturgiczna uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego kościoła katedralnego. Tego aktu dokonał w 1911 roku biskup diecezji wrocławskiej, do której należało wówczas bielsko, kardynał Georg Kopp.

3. W piątek o godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a wieczorem o godz. 19.00 na Rozmowy z Jezusem.

4. W przyszłą niedzielę odbędzie się kwesta do puszek na diecezjalne radio Anioł Beskidów.

5. Również w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 odbędzie się w naszym kościele jeden z sześciu koncertów Silesian Misterioso w wykonaniu Kwartetu Śląskiego. Koncert jest dedykowany św. Janowi Pawłowi II z okazji 100. rocznicy urodzin, dlatego muzyka kameralna będzie ubogacana fragmentami homilii. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej.

6. Serdecznie witamy w naszej parafii Siostrę Elżbietę, która podejmuje obowiązki w zakrystii i siostrę Ludwikę, która podejmuje obowiązki w domu zakonnym Sióstr Służebniczek. U progu tych posług życzymy siostrom Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i św. Mikołaja, naszego patrona.

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter