Katedra św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Katecheza dla dzieci, które w tym roku szkolnym chciałyby przystąpić do Wczesnej Komunii Świętej odbędzie się we wtorek, 15 września, o godz. 17.00 w salce przy ulicy Schodowej.

2. We czwartek, 17 września, o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie dla dzieci i rodziców klas 3, którzy w maju 2021 roku przystąpią do I Komunii Świętej.

3. Spotkanie organizacyjne kandydatów do bierzmowania odbędzie się w sobotę, 19 września, o godz. 9.00 w salce przy ulicy Schodowej. Przyjmowane będą wyłącznie zgłoszenia uczniów z klasy 8 szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych, którzy mieszkają na terenie naszej parafii.

4. Zapraszamy na koncert: „Władysław Lindert – w 100. rocznicę urodzin”. To wydarzenie muzyczne odbędzie się w przyszłą niedzielę, 20 września, o godz. 17.00.  Szczegóły na plakacie i naszej stronie internetowej.

5. Przypominamy, że przebywający w kościele muszą mieć maseczki zasłaniające usta i nos. Dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św. obejmuje osoby starsze, chore i odczuwające lęk przed zarażeniem.

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter