Katedra św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie

1. We wtorek, 1 września, rozpoczyna się nowy rok szkolny. Msza św. z prośbą o Boże błogosławieństwo zostanie odprawiona o godz. 8.00.

2. W nie będzie w naszej katedrze Mszy św. w dni powszednie o godz. 9.00. Podejmując taką decyzję, uwzględniliśmy zalecenia powizytacyjne, liczbę uczestników każdej Eucharystii oraz pracę księży w szkole. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.30. Wszystkie intencje mszalne przyjęte w tym roku kalendarzowym na godz. 9.00 zostaną odprawione o godz. 8.00.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Dodatkowa Msza św. będzie odprawiona o godz. 17.00. W przed każdą Mszą jest możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.

4. W najbliższą sobotę zapraszamy na nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca o godz. 17.45.

5. W przyszłą niedzielę ofiarami na tacę wspieramy naszą parafię.

6. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, środę i piątek w godz. od 9.00 do 11.00, a we wtorek i czwartek w godz. od 15.00 do 17.00.

7. Przypominamy o konieczności zasłaniania ust i nosa przez wszystkie osoby przebywające w kościele i załatwiające sprawy w kancelarii parafialnej.

8. Przedszkole katolickie „Serduszko” im. Świętej Rodziny w Bielsku-Białej prowadzi nabór dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat do oddziału przy ul. Moniuszki 3 (na wysokości Domu Tkacza). Szczegółowe informacje na stronie przedszkole-serduszko.pl.

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter