Katedra św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W czasie wakacji nie ma Mszy św. o godz. 9.00 w tygodniu. Pozostałe Msze św. bez zmian.

2. W okresie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek, środę i piątek w godz. od 9.00 do 11.00, a we wtorek i czwartek w godz. od 15.00 do 17.00.

3. W okresie wakacji nie będzie odwiedzin chorych. W nagłych przypadkach prosimy kontaktować się z księdzem dyżurnym, dzwoniąc pod numer telefonu 606 222 502.

4. Przypominamy, że przebywający w kościele muszą mieć maseczki zasłaniające usta i nos. Dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św. obejmuje osoby starsze, chore i odczuwające lęk przed zarażeniem.

5. Na parafialnej stronie internetowej prezentujemy koncert organowy w wykonaniu Jerzego Kukli dedykowany Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II, który się odbył w naszej katedrze 25 maja br.

6. W przyszłą niedzielę 19 lipca o godz. 17.00 zapraszamy na koncert w ramach XVIII Vivaldi Festiwalu. Organizatorem jest Towarzystwo Muzyki Dawnej im. Thelemanna.

7. Także w przyszłą niedzielę wieczorem o godz. 20.00 będzie odprawiona Msza św. za zmarłego w Wiedniu w wieku 80 lat księcia Aleksandra Józefa Sułkowskiego.

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter