Katedra św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie
 1. Zapraszamy dzisiaj na nieszpory o godz. 18.00.
   
 2. W czwartek, 20 lutego, w kaplicy adoracji w godz. od 9.30 do 18.00 będzie trwało Jerycho Różańcowe. 
   
 3. Grupa Neokatechmenalna zaprasza na cykl spotkań „Katechezy Zwiastowania - głoszenie Dobrej Nowiny” w poniedziałki i środy o godzinie 19.30.
   
 4. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 i „Rozmowy z Jezusem” o godz. 19.00. 
   
 5. Filmowy Ruch Ewangelizacyjny zaprasza na film pt. „Nieplanowane” w kościele ks. Pallotynów obok Szpitala Wojewódzkiego w sobotę, 22 lutego, godz. 19.00. Jest to pierwsza w Polsce projekcja poza przestrzenią komercyjną.
   
 6. Teatr Tańca Szofar działający przy Fundacji Drachma zaprasza do Bielskiego Centrum Kultury na spektakl taneczny pt. „Plagi” w poniedziałek, 24 lutego, o godz. 18.00. Bezpłatne bilety można nabyć w biurze Fundacji Drachma.
   
 7. Z tyłu kościoła i przy bocznych wyjściach wyłożone są bezpłatne foldery o św. Melchiorze Grodzieckim. Zachęcamy do ich zabrania.
   
 8. Od paru tygodni przygotowujemy się do Wizytacji Kanonicznej, opracowując sprawozdania z okresu kilku ostatnich lat. Przedmiotem sprawdzania i analiz jest sfera administracyjna, ekonomiczna i gospodarcza. Sprawdzane są księgi parafialne, zapisy, praca kancelaryjna. Obecnie rozpoczął się drugi etap. Parafia wizytowana jest pod kątem katechetycznym. Na terenie naszej parafii znajdują się dwa przedszkola, siedem szkół podstawowych i dziesięć szkół średnich. Ogółem katechezą zajętych jest 32 katechetów. W dalszej kolejności przedstawimy wszystkie formy duszpasterstwa. Zewnętrzna wizytacja połączona z obecnością ks. biskupa Romana będzie 10 i 15 marca 2020 r.

 

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter