Katedra św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 18.00.

2. Akademia miłości zaprasza na spotkanie zatytułowane: „Jak możemy zadbać o nasze zdrowie psychiczne?”, które odbędzie się w poniedziałek, 10 lutego, o godz. 19.15 w salce przy ul. Schodowej 3. Spotkanie prowadzi psycholog psychoterapeuta Barbara Pasowicz.

3. W czwartek, 13 lutego, o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. dzieci z rodzicami, które przygotowują się do I Komunii Świętej. W tym dniu będzie wręczenie świec.

4. W piątek zapraszamy o godz.15.00 na Godzinę Miłosierdzia i o godz. 19.00 na Rozmowy z Jezusem.

5. Przyjęcie sakramentu bierzmowania przez młodzież naszej parafii odbędzie się we wtorek, 14 kwietnia 2020 roku, o godz. 18.30.

6. Grupa Neokatechmenalna zaprasza na cykl spotkań  „Katechezy Zwiastowania - głoszenie Dobrej Nowiny” w poniedziałki i środy o godzinie 19.30 (po wieczornej Mszy św.). Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 10 lutego, o godz. 19.30. Katechezy przeznaczone są dla dorosłych oraz młodzieży. Zapraszamy wszystkich, których nurtują pytania o sens ich życia, o ich rolę w Kościele i wszystkich tych, którzy chcą spotkać i poznać Chrystusa. Na katechezy zaprasza ekipa katechistów Drogi Neokatechumenalnej.

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter