Katedra św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.45. Różaniec jest także odmawiany po Mszy św. o godz. 9.00, a prowadzą go przedstawiciele grup parafialnych.

3. W tym tygodniu odwiedzimy chorych parafian. Zgłoszenia przyjmowane są w kancelarii.

4. W kancelarii i zakrystii przyjmowane są wypominki roczne i listopadowe za zmarłych.

5. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w poniedziałek, 7 października, po mszy wieczornej w salce na probostwie.

6.  Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie w kościele w czwartek 10 października o godz. 17.00. Dzieci otrzymają różańce.

7. W piątek 11 października o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 19.00 adoracja z cyklu "Rozmowy z Jezusem". Zapraszamy.

8. W sobotę 12 października, udajemy się na diecezjalną pielgrzymkę do Koszyc. Autobus nr 10 wyjeżdża z dolnej płyty PKS w Bielsku-Białej o godz. 3.30.

9. W przyszłą niedzielę - 13 października - Kościół w Polsce obchodzi XIX Dzień Papieski. Ofiarą do puszek będziemy mogli wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która powstała jako owoc pielgrzymki św. Jana Pawła II do Ojczyzny w 1999 roku. Ofiary przeznaczane są na stypendia wypłacane dwóm tysiącom uczniów i studentów z całej Polski. Stypendyści będą uczestniczyć we Mszy św. o godz. 12.30. Odprawi ją bp Piotr Greger, jako modlitwę inaugurującą 35. Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Bielsku-Białej.

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter