Katedra św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie
{Play}
Jezus Chrystus dawca życia wiecznego proponuje nam dzisiaj pokój, jako wartość bezcenną dla nas, żyjących w chaosie wojen i konfliktów. Tylko pokój może ocalić nasze życie. Chrystus po Zmartwychwstaniu ukazał się apostołom, ofiarując im pokój. My też potrzebujemy takiego spotkania. Właśnie po to zgromadziliśmy się na Mszy Świętej, aby pokrzepić się Ciałem i Krwią Przenajświętszą, bo tylko ten pokarm może nas umocnić w walce o Boży pokój wszędzie tam, gdzie będziemy się znajdować.
  1. Zapraszamy w dzisiejszą niedzielę o godz. 18.00 na nieszpory niedzielne.
  2. Darem materialnym wspieramy naszą parafię. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  3. W czasie wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 9.00 rano w tygodniu. Nie będzie czynna kancelaria we wtorki i czwartki w godz.15.00 do 17.00.
  4. W dzisiejszą niedzielę od 13.30 do 18.00 odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Nieustającego Różańca.
  5. Zapraszamy do udziału w sobotę 12 października 2019 r. w Pielgrzymce Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Koszyc na Słowacji – miejsca śmierci św. Melchiora Grodzieckiego. W tym dniu Mszy Świętej w Katedrze o godz. 12.00 będzie przewodniczył Ks. Biskup Roman Pindel. Zapisy w parafii do 10 września. Udając się na pielgrzymkę prosimy o podjęcie decyzji stosownie wcześniej. Wiąże się to z rezerwacją autokaru. Mamy do dyspozycji 49 miejsc. Przy zapisie prosimy o wpłatę 50 zł. Natomiast całkowity koszt uczestnictwa wynosi 80 zł.
  6. Do 31 lipca trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckie na Jasna Górę. Można to uczynić na stronie internetowej pielgrzymki oraz w Hurtowni Misericordia w Bielsku-Białej.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter