Katedra św. Mikołaja

Intencje mszalne

6. NIEDZIELA ZWYKŁA 16 lutego
06:30 za dusze w czyśćcu
08:00 za śp. Erwina Ścieszkę
08:00 za śp. Emila Wójcika w 13 rocznicę śmierci i Anielę Wójcik
09:30 za śp. Jerzego Pasternaka
11:00 za śp. Jana Czaickiego w 1 rocznicę śmierci
12:30 za śp. Elżbietę Kręcioch i Józefa Cadera oraz zmarłych z rodziny
18:30 za śp. Zuzannę Bogusz
20:00 za śp. Barbarę Żurek

PONIEDZIAŁEK 17 lutego
07:00 za śp. Erwina Ścieszkę
08:00 za śp. Jerzego Pasternaka
09:00 za Parafian i w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci
18:30 za śp. Barbarę Żurek

WTOREK 18 lutego
07:00 za śp. Jerzego Pasternaka
08:00 za śp. Krzysztofa Sumerę
08:00 za śp. Henryka, Zofię i Walerego Lipińskich
09:00 za śp. Erwina Ścieszkę
18:30 za śp. Teodora Gebauera

ŚRODA 19 lutego
07:00 za śp. Tadeusza Krawackiego w rocznicę śmierci
08:00 za śp. Bronisławę Farugę w 1 rocznicę śmierci
08:00 za śp. Anitę Oczko z okazji urodzin
09:00 za śp. Karola Lazarka, żonę Janinę, córkę Elżbietę i syna Mariusza
18:30 za śp. Erwina Ścieszkę

CZWARTEK 20 lutego
07:00 za śp. Erwina Ścieszkę
08:00 za śp. Janusza Sitarza-Mulssona
08:00 za śp. Mieczysławę Waligórską
09:00 za śp. Filomenę Kaczmarek
18:30 za śp. Franciszka Wojciucha w 10 rocznicę śmierci

PIĄTEK 21 lutego
07:00 za śp. Grażynę Kłos-Kabut i zmarłych z rodziny
08:00 za śp. Janusza Sitarza-Mulssona
08:00 za śp. Zenona Imielskiego i zmarłych z rodziny
09:00 za śp. Irenę Płaza
18:30 za śp. Andrzeja Jarosza w 10 rocznicę śmierci i jego rodziców

SOBOTA 22 lutego
07:00 za śp. Rudolfa Jendrusiaka
07:00 za śp. Zofię Michałek
08:00 dziękczynna, w intencji Aleksandry, z prośbą o łaski i dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej
08:00 za śp. Zofię Michałek
09:00 za śp. Barbarę Żurek
09:00 za śp. Zuzannę Bogusz
18:30 za śp. Mirosława Zmudę

7. NIEDZIELA ZWYKŁA 23 lutego
06:30 za Parafian
08:00 w intencji Ojca świętego Franciszka, kapłanów, sióstr zakonnych oraz członkiń Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
08:00 dziękczynna, w intencji Beaty Grim z okazji urodzin, z prośbą o zdrowie, łaski i opiekę Matki Bożej
09:30 za śp. Adama Stołowskiego w 1 rocznicę śmierci
11:00 za śp. Herminę Kózka
12:30 za śp. Mariannę i Antoniego Jurów
18:30 za śp. Bronisławę i Tadeusza Tokarzów
20:00 za śp. Adama Kosińskiego w 15 rocznicę śmierci

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter