Katedra św. Mikołaja

Intencje mszalne
{Play}
NIEDZIELA   9 czerwca 2019  UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
06:30
Za Parafian
08:00
Za śp. Marcina Biskupa - greg.
09:30
Za śp. Antoniego Martyniaka
11:00
Za śp. Aleksandrę Seemann - greg.
12:30
Za śp. Adama Stołowskiego
12:30
Dziękczynna, z okazji 25-lecia istnienia Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej Parafii
18:30
Za śp. Eugeniusza Trybalskiego w 2 rocznicę śmierci
18:30
W intencji Ojczyzny
20:00
Za śp. Małgorzatę Zemanek

PONIEDZIAŁEK  10 czerwca 2019  ŚWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY MATKI KOŚCIOŁA
07:00
Za śp. Marcina Biskupa - greg.
08:00
Za śp. Adama Stołowskiego
09:00
Za śp. Aleksandrę Seemann - greg.
17:00
Za śp. Małgorzatę Zemanek
18:30
Za śp. Antoninę Bizoń

WTOREK   11 czerwca 2019  Wspomnienie Św. Barnaby, apostoła
07:00
Za śp. Marcina Biskupa - greg.
08:00
Za śp. Aleksandrę Seemann - greg.
09:00
Za śp. Edmunda Barona w 30 rocznicę śmierci
18:30
Za śp. Annę i Pawła Rzeszowskich oraz zmarłych z rodziny

ŚRODA   12 czerwca 2019
07:00
Za śp. Marię Cabaj-Tyburską
08:00
Za śp. Helenę Podgórską
08:00
Za śp. Henrykę Buchtę
09:00
Za śp. Aleksandrę Seemann - greg.
18:30
Za śp. Marcina Biskupa - greg.

CZWARTEK   13 czerwca 2019  ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO KAPŁANA
07:00
Za śp. Marcina Biskupa - greg.
08:00
Za śp. Aleksandrę Seemann - greg.
09:00
Dziękczynna, w intencji Ks. Proboszcza Antoniego Młoczka z okazji imienin, z prośbą o zdrowie, łaski i Bożą pomoc w pracy duszpasterskiej (od Róż Różańcowych)
18:30
Za śp Antoniego i Rudolfa oraz zmarłych z ich rodzin

PIĄTEK   14 czerwca 2019  Wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
07:00
Za śp. Marcina Biskupa - greg.
08:00
Za śp. Krystynę Majdak i zmarłych z rodziny Walusiów
08:00
Za śp. Franciszkę i Tomasza Kaników
09:00
Za śp. Aleksandrę Seemann - greg.
10:00
Dziękczynna, z okazji 50 rocznicy egzaminu maturalnego, w intencji żyjących i zmarłych absolwentów
18:30
Za śp. Helenę i Grażynę Lewandowskie
18:30
Za śp. Andrzeja Komosę

SOBOTA   15 czerwca 2019
07:00
Za śp. Czesława Orlickiego w 8 rocznicę śmierci
07:00
Za śp. Marię Cabaj-Tyburską
08:00
Za śp. Henryka Dziącko
08:00
Za śp. Aleksandrę Seemann - greg.
09:00
Dziękczynna, w intencji Jadwigi, z prośbą o łaskę zdrowia i pomyślny przebieg operacji
09:00
Za śp. Marię Torczewską w 4 rocznicę śmierci
18:30
Za śp. Marcina Biskupa - greg.

NIEDZIELA   16 czerwca 2019  UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
06:30
Za dusze w czyśćcu
08:00
Za śp. Witolda Micherdzińskiego w 40 rocznicę śmierci
08:00
Dziękczynna, w intencji Waldemara Pycia z okazji 85 rocznicy urodzin, z prośbą o zdrowie, łaski i Boże błogosławieństwo
09:30
Za śp. Mieczysława, Władysława i Ferdynanda Kieczków
11:00
Za śp. Karola Geratha w 8 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Gerathów i Janików
12:30
Za śp. Aleksandrę Seemann - greg.
18:30
Za śp. Marcina Biskupa - greg.
20:00
Za śp. Salomeę Tobiczyk
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter