Katedra św. Mikołaja

Intencje mszalne
{Play}
NIEDZIELA   27 stycznia 2019  3  NIEDZIELA  ZWYKŁA
06:30
Za Parafian
08:00
Za śp. Marię i Franciszka Kuk
08:00
Za śp. Edwarda Góralczyka w 25 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
09:30
Za śp. Mirosławę Olearczyk - greg.
11:00
W intencji Ojca świętego Franciszka, kapłanów, sióstr zakonnych oraz członkiń Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
12:30
Za śp. Marię, Polikarpa i Eryka Barteczko
18:30
Za śp. Barbarę Gajny - greg.
20:00
Za śp. Mariannę Chrobot

PONIEDZIAŁEK   28 stycznia 2019  Wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
07:00
Za śp. Krystynę Kownacką
08:00
Za śp. Barbarę Gajny - greg.
09:00
Za śp. Mariannę Chrobot
18:30
Za śp. Mirosławę Olearczyk - greg.
18:30
Za śp. Ryszarda Szostakowskiego

WTOREK   29 stycznia 2019
07:00
Za śp. Mirosławę Olearczyk - greg.
08:00
Za śp. Barbarę Gajny - greg.
09:00
Za śp. Mariannę Chrobot
18:30
Za śp. Henryka Dziącko

ŚRODA   30 stycznia 2019
07:00
Za śp. Mariannę Chrobot
08:00
Za śp. Mirosławę Olearczyk - greg.
08:00
Za śp. Alfonsa Zając w rocznicę śmierci
09:00
Za śp. Barbarę Gajny - greg.
18:30
Za śp. Jana Pająk w 1 rocznicę śmierci

CZWARTEK   31 stycznia 2019  Wspomnienie Św. Jana Bosko, prezbitera
07:00
Za śp. Irenę Warian
08:00
Za śp. Marię, Krystynę i Alojzego Grim
09:00
Za śp. Barbarę Gajny - greg.
18:30
Za śp. Ryszarda Śleziaka

PIĄTEK   1 lutego 2019
07:00
Za śp. Małgorzatę Kaleta
08:00
Za śp. Stanisławę, Michała, Marka i Marię oraz Stanisława
08:00
Za śp. Barbarę Gajny - greg.
09:00
Intencja wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
17:00
Za śp. Władysława Krawczyka
18:30
Za śp. Ryszarda Śleziaka

SOBOTA   2 lutego 2019  ŚWIĘTO  OFIAROWANIA  PAŃSKIEGO
07:00
Za śp. Krystynę Kownacką
07:00
Za śp. Małgorzatę Kaleta
08:00
Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych
08:00
Za śp. Janinę i Mariana Kowalskich
09:00
Za śp. Barbarę Gajny - greg.
09:00
W intencji Edwarda, z prośbą o zdrowie i łaskę wiary
18:30
Intencja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP

NIEDZIELA   3 lutego 2019  4  NIEDZIELA  ZWYKŁA
06:30
Za Parafian
08:00
Dziękczynna, w intencji Szymona z okazji 20 rocznicy urodzin, z prośbą o zdrowie, łaski i dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej
08:00
W intencji Ojca świętego Franciszka, kapłanów, sióstr zakonnych oraz członkiń Róż Różańcowych, zwłaszcza Róży Matki Bożej Fatimskiej
09:30
Za śp. Mirosława Faber i zmarłych z rodziny
11:00
Dziękczynna, w intencji Jolanty i Artura z okazji 30 rocznicy ślubu, z prośbą o zdrowie, łaski i Boże błogosławieństwo
12:30
W intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu świętego, ich rodziców i chrzestnych oraz Kornelii i Alana Błaszkiewiczów z okazji 1 rocznicy urodzin
18:30
Za śp. Barbarę Gajny - greg.
20:00
Za śp. Ryszarda Śleziaka
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter