Katedra św. Mikołaja

Boże ślady

Biskup bielsko-żywiecki Roman Pindel apeluje do diecezjan o podjęcie modlitwy różańcowej w bieżących intencjach naszej Ojczyzny. Modlitwę tę można odmawiać indywidualnie, lub wspólnie z księdzem biskupem - codziennie o godz. 20:30 - poprzez transmisję na żywo w serwisach:

Youtube - TUTAJ, Facebook - TUTAJ.

W liście pasteskim na uroczystość Wszystkich Świętych bp Roman Pindel napisał między innymi:

Zachęcam do udziału w modlitwie, do której wzywa Rada Stała Episkopatu Polski. Powróćmy do gorliwej modlitwy w naszych kościołach i domach o godz. 20:30, korzystając z transmisji internetowej, radiowej czy telewizyjnej. Dowiedzmy się o modlitwie w naszej parafii czy innej świątyni. Z kurii w Bielsku-Białej wznawiamy codzienną transmisję modlitwy różańcowej o godz. 20:30, począwszy od dnia Wszystkich Świętych.
Warto podejmować wszelkie inicjatywy parafialne, lokalne czy ogólnopolskie, w których modlimy się o najlepiej pojęte dobro naszej Ojczyzny, w różnych naszych potrzebach i o przezwyciężenie epidemii.

 

Katedra
 

Rzymskokatolicka parafia
Świętego Mikołaja
w Bielsku-Białej

Plac Świętego Mikołaja 16
43-300 Bielsko-Biała

+48 33 82 92 600

Jak do nas dojechać