Za Służbę Zdrowia
Zbliża się święto św. Łukasza, patrona Służby Zdrowia.
Parafia św. Mikołaja w Bielsku-Białej
Zagłosuj na projekt obywatelski OBB 016. Będziesz mógł podziwiać miasto z wieży katedry.
To tytuł koncertu upamiętniającego ofiary pożaru czechowickiej rafinerii sprzed 50 lat.
Odnowiony mur z główną bramą, przebudowa alejek i monitoring w systemie miejskim – to bieżące przedsięwzięcia związane z naszą nekropolią.
OrgaNowe granie – kolejny koncert muzyki organowej i kameralnej odbył się w bielskiej katedrze.
Księża świętujący srebrny jubileusz kapłaństwa modlili się w katedrze.
„OrgaNowe Bielsko-Biała” – to cykl koncertów, z których jeden wysłuchaliśmy 12 września.
Ministrantem lub lektorem można zostać zawsze. Zapraszamy więc także dorosłych!