16 maja 2022

1 maja

Ogłoszenia duszpasterskie na 3. Niedzielę Wielkanocną.

  1. Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej parafii.
  1. Po raz dziesiąty wyruszyła w sobotę pielgrzymka diecezji bielsko-żywieckiej do sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz sanktuarium św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach. Na czele pielgrzymki idzie kapłan ze specjalną monstrancją z Jezusem eucharystycznym, adorowanym w drodze przez pielgrzymów. Pątnicy przejdą stukilometrowym szlakiem i 3 maja dotrą do łagiewnickiego miejsca kultu. Jedną z grup pielgrzymkowych prowadzi nasz ks. Paweł. Wszystkich pątników polecamy waszym modlitwom.
  1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych codziennie o godz. 18.00. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo rozpocznie się o godz. 17.45.
  1. We wtorek 3 maja przypada uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym. Bp Roman Pindel będzie przewodniczył Mszy św. w intencji naszej Ojczyzny o godz. 11.00.
  1. W pierwszy piątek miesiąca Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.30. Zapraszamy także na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 i na „Rozmowy z Jezusem” o godz. 19.00.
  1. W sobotę 7 maja przypadają comiesięczne odwiedziny chorych. Zgłoszenia w kancelarii.

7.W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać uroczystość I Komunii Świętej w czasie Mszy św. o godz. 9.30. Spowiedź dla dzieci w sobotę 7 maja o godz. 10.00.

8.Za tydzień do puszek przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiary na radio „Anioł Beskidów”.