16 maja 2022

1 – 8 maja

Intencje Mszy św. w 3. tygodniu Wielkanocnym.

Niedziela 1 maja – 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA
6.30za Parafian
8:00 w intencji Ojca świętego Franciszka, kapłanów, sióstr zakonnych oraz członkiń Róż Różańcowych zwłaszcza Róży Matki Boskiej Częstochowskiej
9:30 za śp. Kazimierza Bielickiego
11:00 dziękczynna w intencji Ewy i Zbigniewa z okazji 30. rocznicy ślubu, z prośbą o zdrowie, łaski i Bożą opiekę
12:30 za dusze w czyśćcu
18:30 za śp. Elżbietę Dziasek – greg.
20:00 za śp. Kazimierza Kalinowskiego – greg.

Poniedziałek 2 maja – Wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła
7:00 za śp. Elżbietę Dziasek – greg.
8:00 za śp. Marię i Krystynę Grim
18:30 za śp. Wojciecha Gwizdałę

Wtorek 3 maja – UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI
6:30 za śp. Kazimierza Kalinowskiego – greg.
8:00 dziękczynna w intencji Marii z okazji imienin, z prośbą o zdrowie, łaski i Boże błogosławieństwo
9:30 za śp. Józefa Kucia
11:00 w intencji Ojczyzny
11:00 za śp. Bogdana Damka
12:30 za śp. Jadwigę Herzyk
18:30 za śp. Franciszka Romanowicza
20:00 za śp. Elżbietę Dziasek – greg.

Środa 4 maja- Wspomnienie św. Floriana, męczennika
7:00 za śp. Kazimierza Kalinowskiego – greg.
8:00 za śp. Marię Żur
18:30 za śp. Elżbietę Dziasek – greg.

Czwartek 5 maja
7:00 za śp. Kazimierza Kalinowskiego – greg.
8:00 za śp. Elżbietę Dziasek – greg.
18:30 za śp. Jadwigę Herzyk

Piątek 6 maja – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA i JAKUBA
7:00 za śp. Kazimierza Kalinowskiego – greg.
8:00 intencja wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
17:00 za śp. Franciszka Romanowicza
18:30 za śp. Elżbietę Dziasek – greg.

Sobota 7 maja
7:00 za śp. Zofię Węcławik
7:00 za śp. Kazimierza Kalinowskiego – greg.
8:00 za śp. Joannę Skórzak
8:00 za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych
8:00 za śp. Elżbietę Dziasek – greg.
18:30 za Parafian

Niedziela 8 maja – 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA
6:30 za dusze w czyśćcu
8:00 za śp. Irenę Siudę
9:30 w intencji dzieci przystępujących do I Komunii świętej, ich rodziców i chrzestnych
11:00 za śp. Elżbietę Dziasek – greg.
12:30 za śp. Kazimierza Kalinowskiego – greg.
18:30 za śp. Franciszka Romanowicza
20:00 za śp. Marka Kowalewskiego